У Львові люди калічаться через високі бордюри
Просмотров: 803

У Львові, на вул.  Стрийській біля Автовокзалу мешканці нарікають на занадто високі бордюри біля пішохідного тротуару.  І якщо молодим людям фізична форма ще дозволяє вправно позмагатися, перескакуючи через таку перешкоду, пенсіонери насправді калічаться. Подейкують, що люди не раз шпортались та падали, перелазячи через височенні бордюри.

bHv3AYnpn6Q

 

До редакції 032 зателефонував мешканець вул. Стрийської із наріканням на львівську владу: «Ми не раз із скаргами та зауваженнями зверталися у Львівську міську раду. Але на нас ніхто не реагує. Люди дійсно страждають та часто падають. Цю дорогу робили ще для Євро-2012, однак так і не доробили. Біля кафе «Казка», біля будівництва нового корпусу міліції та на кінцевій зупинці тролейбусу №25 (навпроти Автовокзалу) бордюри не дороблені. Таке враження, що робітники «забули» покласти ще один шар асфальту», - каже чоловік.

HbALRcOZJZ0

 

«Якщо поруч припаркується автомобіль, неможливо навіть відкрити дверцята через ці бордюри. Але проблем вистачає і пішоходам, особливо ввечері, коли темно», - каже  мешканка вул. Стрийської. 

ofYyKxu74kE

Источник:http://www.032.ua/

 
 

Еще из этой рубрики:

Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика v

Здесь вы можете написать комментарий к записи "У Львові люди калічаться через високі бордюри "

  1. I was seosiurly at DefCon 5 until I saw this post.

  2. I'll try to put this to good use imyatiedelm.

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Последние Твитты

Наши партнеры

Крымские новости

Читать нас

Связаться с нами

Написав нам на ukraineinfo@ukr.net
Через социальные сети
VK, Facebook. Twitter